فهرست مطالب
مشاوره خرید رایگان

10 مدل صفحه کابینت و محاسبه ی قیمت آن

برایه خرید سنگ کوارتز با قیمت کارخانه با شماره 09128637139

صفحه کابینت خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

صفحه کابینت به بخشی مهمی از کابینت که بعد از ساخته و نسب شدن کابینت های زمینی ر روی ان قرار میگیردو میتواند جلوه زیبایی به محیط آشپز خانه شما ببخشد. و مهمان های شمارا متحیر سازد و لذت داشتن آشپز خانه ای زیبا را به شما بدهد .

این دسته بندی از مقرون به صرفه ترین تا گران ترین آنها است :

1 –  صفحات کابینت 5 و3 سانتی

این صفحات در رنج قیمتی خود بسیار محبوب بود شاید به این دلیل است. که شرایط بد اقتصادی کشور نیز در این زمینه بی تاثیر نبودولی مقرون به صرفه بود از تنها دلایل  محبوبیت این صفحات است ولی این صفحات هم به شدت مقاومت بالایی دارند هم در برابر خط خش مقاومت منحصر به فردی دارند .
این صفحات تولید شده از 2 لایه ام دی اف <mdf> فشورده هستند و مقاومت نسبی در برابر وزن و ضربه دارند. و ممکن است در صورت گذاشتن ظرف داغ و ضربه  محکم ترک بردارد و آسیب ببیند.
اما  خوب این صفحات ضعف هایی نیزدارند از جمله اینکه امکان دارد. در طی دوره ای پس از مصرف دچار ترک هایی شود و آّب را جذب خود کند و وباجذب آب تغییر ابعاد دهد.
روکش سطحی این صفحات به نحوی تنها بخش این صفحات است. که ضد اب است و این رو کش  از جنس ملامینه است .
قیمت گزاری این محصول
به طور معمول این صفحات در بین برند های  ایرانی 3 و 5 و7 سانت آن با اختلاف قیمت 100 هزار تومانی به بازار عرضه می شود .

شیوه  اجرای این صفحات

این صفحات در زمانی که شما با کابینت ساز قرارداد می بندید. به عنوان یکی اعزای کابینت موظف می باشد خدمات اجرای این صفحات را نیز انجام دهد.
شمار تماس برای اجرای کورین 

2 -صفحه کابینت سنگ کورین

برایه خرید صفحه کابینت کورین با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت کورین با قیمت کارخانه با شماره
09128633179
سنگ کورین نیز مثل سنگ کوارتز نوعی سنگ مصنوعی میباشد. اولین بارشرکتی امریکایی به نام دوپونت محصول کورین را تولید کرد. ابتدا این شرکت فعالیتی در زمینه صفحات پلیمری داشت. که این صفحات را اختراع کرد. بعد از  گذشت مدتی این شرکت از زمینه رقابت به کنار رفت زیرا شرکت های قدرتمندی مانند سامسونگ یا استارون و ال جی پا به عرصه رقابت در این زمینه گذاشتند.
دستور ساخت کورین در هر شرکت متفاوت است. ولی  به صورت حدودی  70% از مواد پلیمری تشکیل شده و 30% از پودر سنگ تشکیل می شود.
سنگ کوین از لحاظ مقاومت در برابر خط خش از صفحات دیگر ظعیف تر است. به نحوی که نباید از سطح  آن برای خرد کردن میوه سبزیجات  استفاده کرد. زیرا با برخورد چاقو با سطح کورین امکان خط و خش افتادن ان وجود دارد.
 
 
از دیگر ویژگیهای کورین می توان به همپوشانی درز ها وایجاد سطح یکدست اشاره کرد. متریال کورین نیز باید مانند دیگر متریال ها به صورت تکه تکه به محل نصب بیاید. ولی کورین  دارای چسب هایی همرنگ خود صفحه  است. که به وسیله انها در صورت اجرای درست نباید هیچ درزی دیده شود.  یکی از معبار های اجرای درست کورین دیده نشدن درز های ان است.

عرض استاندارد کورین

صفحه کورین به صورت متر طول به شما عرضه می شود . به طوریکه این صفحات به طول یک متر در عرض  60 تا 65 سانتی متر عرضه میشود به طور مثال ما یک  صفحه به طول یک متر به عرض 120 سانتی متر داریم . عرض صفحه چون دو برابرعرض استاندارد است  کار ضریب 2 می خورد و متراژ ان دو متر کاراست.

3- صفحه کابینت سنگ طبیعی گرانیتی 

برایه خرید صفحه کابینت سنگ گرانیت با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت سنگ گرانیت با قیمت کارخانه با شماره
09128633179

 

 این سنگ را همه کاره می نامند و از ویژگی های بارز آن نیز می توان به زیبایی خیره کننده ، دوام بالا و منحصر به فرد بودن آن اشاره نمود. همانطور که از اسم این متریال پیداست بخش بسیار زیادی از این صفحات تشکیل شده از سنگ های گراننیت معدنی که به صورت کوپه از معدن استخراج می شود.
سنگ ها در حالت کلی به دو درسته گرانیتها و مرمر ها تقصیم می شوند. در سنگ های مرمر <مرمریت> جذب اب وجود دارد به نهوی که اگرلیوان آبی به صورت بلند مدت روی باقی بماند امکان دارد. ردی از خود بر روی صفحات باقی بگذارد ولی باز هم  بخاطر زیبایی خیره کده این صفحات از آنها به عنوان صفحه کابینت نیز استفاده می شود. ولی پیشنهاد اول ما سنگ های گرانیتی است. که با جذب اب نزدیک به صفر و مقاومت  بالا در برابر خط و خش و زیبایی دو چندان نسبت به متریال های غیره طبیعی میتوان آن  را به عنوان یکی از بهترین گذینه های صفحه کابنت معرفی کرد.
ولی نقطه ضعف این صفحات در این است که گرانیت بیشتر شامل طیف های رنگی تیره می شود و رنگ های بسیار کمی دارد که به سمت رنگهای سفید و کرمی برود .
شماره تماس  شماره تماس برای اجرای سنگ طبیعی

عرض استاندارد طبیعی

 در سنگ های طبیعی بر اثاث سایز اسلب ضریب ها متفاوت است.  ولی معمولا بین عرض 80 تا 90 سانت کار ضریب 1.5 تا 2 می خورد.

 

4- صفحه کابینت کوارتز

 

. کوارتز  که به صورت کانی در طبیعت پیدا می شود. از زیر مجموعه های خانواده  سیلیس که در صنعت های مختلفی از جمله  چینی سازی سند پلاست ریخته گری  قالب ریخته گری و … نیز کاربرد دارد.
برای اجرای کورین و کوارتز تماس بگیرید 02691302560
برایه خرید صفحه کابینت کوارتز با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت کوارتز با قیمت کارخانه با شماره
09128633179

 

سنگ کوارتز

بر خلاف تشکیل شدن کوارتز از حدود 93% از سنگ سیلیس یک سنگ مصنوعی محصوب میشود. زیرا  حدود 7% یا کمی کمتر و بیشتر از مواد تشکیل دهنده ان مواد پلیمری رنگ دانه و رزین تشکیل تشیل دهنده ان هستند . و نمیتوان به این سنگ سنگ طبیعی گفت و به دلیل وجود میزان  زیادی از سنگ های معدنی  در این کالا خواص مشابه سنگ طبیعی دارد.  سنگ کوارتز در بین صفحات مصنوعی نزدیک ترین به سنگ طبیعی هستند.
سنگ های کوارتز طول عمر بسیاربالایی دارند و در اثر گذر زمان جلوه و زیبای خود را از دست نمی دهند  و نیازی به پولیش و ساب ندارند.
سنگ  کوارتز به دلیل داشتن حدود نود درصد سنگ سیلیس درون خود دارای خواصی  مشابه سنگ سیلیس و سنگ های طبیعی نیز می باشند.  ما نند مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت سنگ کوارتز  نیز مانند سنگ های طبیعی  در محل اتصال دو قطعه درز اتصال دو قطعه ی کار را نشان می دهد.  که مجموعه ما  با کمک دانش و تجربه ای که طی سال ها تلاش به دست اورده می تواند. با استفاده از دانش فنی خود این درز ها را تا حد امکان کمرنگ جلوه دهیم. و کار تراز اول تری نسبت به بسیاری از رغبا به شما ارایه دهیم.
برایه خرید صفحه کابینت کوارتز با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت کوارتز با قیمت کارخانه با شماره
09128633179

مقاومت دربرابر آب

صفحات کوارتز کاملا ضد اب و انتی باکتریال هستند .به نحوی قابلیت اجرای انها در اب نما ها و حیط های مرطوب برای انها مشکلی ایجاده نمی کند.
صفحات کوارتز در برابر خط و خش بسیار مقاوم هستند.  به نحوی که این صفحات خش نمی افتد. و امکان دارد. در اثر کشیده شدن جسمی سخت و خشن بر روی انها امکان دارد. در سطح آن ها  خطوطی ایجاد شود در کوارتز امکان استفاده از ساب و پولیش برای برداشتن خطوط وجود ندارد. و این صفحات در صورت آسیب امکان ترمیم وجود ندارد.
دیوار پوش کوارتز نیز مانند دیگر متریال ها می تواند زیبایی دو چندانی به محیط ببخشد.  درصفحات کوارتز هرگاه طول دیوار پوش هم مانند  صفحه از طول ورق بیشتر شود. خط درز اتصال قابل مشاهده  میباشد.
در این صفحات لبه کار به  صورت ابزار خور و ساده به قطر 3 و 5 سانت اجرا می شود. که به سفارش مشتری بیشتر نیز می شود. .
برای اجرای کورین و کوارتز تماس بگیرید 02691302560

.

عرض استاندارد کوارتز

 در صفحات کوارتز  کار به صورت متر طول به بازار عرضه می شود.  به طوریکه طول یک متر در عرض 65 سانتی متر یک متر کار محاسبه می شود  ودر صورت بیشتر شدن . عرض کار تا  80 سانتی متر ضریب 1.5 در صورت بیشتر شدن از 80 تا 120 ضریب 2 می خورد . مثلا  یک  متر صفحه به  عرض 65 تا 80 سانت  = با 1.5 متر کار و اگر عرض صفحه از  80 تا 120 باشد  2 متر کار محاسبه می گردد .

5-  صفحه کابینت کوارتین

برایه خرید صفحه کابینت مارمونایت با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت مارمونایت با قیمت کارخانه با شماره
09128633179

نوی از صفحات که تقریبا می توان گفت مشابه مار مونایت می باشند ولی با کیفیتی پایین تر از آنچه که انتظار دارید به نهوی که میتوان گفت که نسبت به کیفیت رزش خرید بالیی ندارد از دیگر ضعف های این صفحه می توان به چاپ ضعیف سطح آن اشاره کرد.

نحوی محاسبه قیمت

این صفحات در حالت کلی چه از نظر قیمت گذاری چه از نظر ظاهر بسیار با شباهت به صفحات spl ومارمونایت دارند به نهوی که مانند دو متریال دیگر در این صفحات نیز میزان هدر رفت صفحه در قیمت آن تاثیر دارد.

02691302560 شماره تماس

6- صفحه کابینت مارمونایت

برایه خرید صفحه کابینت مارمونایت با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت مارمونایت با قیمت کارخانه با شماره
09128633179

 

سنگ مارمونیت با توجه به در نظر گرفتن تمامی مزایا و معایب سنگ های کوارتز و کورین طراحی و ساخته شد. تا با ترکیب این دو متریال محصولی زیبا را خلق نموده ولی این متریال دارای یک سطح روی چاپ شده می باشد. و رگه ها در عمق این صفحات وجود ندارد.  این صفحات نسبت به کورین مقاومت بیشتری نسبت به  کورین دارد. ولی در صورتی که روی ان خط و خش بی افتد امکان دارد رگه ها نیز آسیب ببینند .
همچنین اگر این صفحات ابزار بخورند رگ ها و طرح آنها در محل ابزارخوردگی پاک میشود . و مغز کار یکرنگ و ساده است .

مارمونایت

  از نظر محاسبه قیمت مانند spl است و تفاوتی ندارد.
02691302560 شماره تماس برای اجرای مارمونایت

7- صفحه کابینت اس پی ال <spl>

برایه خرید صفحه کابینت اس پی ال با قیمت کارخانه با شماره09128633179
برایه خرید صفحه کابینت اس پی ال با قیمت کارخانه با شماره 09128633179
دانش نوین و اصول تولید به صرفه سبب خلق محصولات منحصری در جهان شده اند. اما اس پی ال حاصل ترکیب تعداد زیادی از صفحات کاغذ و تلفیق آن ها با چسب صنعتی رزین است. این مواد در دستگاه های ویژه و اختصاصی تخت فشار بسیار بالا و دمای زیادی قرار می گیرند. پس از خروج از دستگاه این مواد تبدیل به متریالی نوین به نام SPL می گردد. این محصول نخستین بار در ایتالیا طراحی و خلق شده است. پنل پرکاربرد و مستحکم اس پی ال در طراحی معماری داخلی دارای طرفداران بسیاری است.
این پنل های فشرده پس از گذشت مدتی کوتاه از رونمایی شهرت بسیاری به دست آوردند  که به دلیل خصوصیات بی مانند آن و زیبایی استثنائی است. اس پی ال را می توان نمایشی بی نقص از زیبایی و استحکام دانست. این محصول فرآوری شده، برای زیبا سازی محیط آشپزخانه و سطح کابینت بیش ترین استفاده را داشته است.

محاسبه قیمت

اس پی ال نه تنها در مجموعه ما بلکه در تمام مجموعه ها  به صورت میزان پرتی کارو میزان هدر رفت  مبلغ آن محاسبه می شود و به دلیل قیمت بالا ی این متریال میزان هدر رفت کار بسیار  به همین دل گاهی اوقات این متریال با قیمت بسیار بالایی به بازار عرضه می شود.

Spl

این محصول در سال 2016 توسط کمپانی laviani در ایتالیا طراحی و تولید شد. در نمایشگاهی در شهر میلان رونمایی شد. و امروز تبدیل به محصولی پرکاربرد در صنعت دکوراسیون گشته است. متریال این محصول ورق های فشرده ی کاغذ و رزین فنولیک هستند.  طراح این متریال اضحار داشته است. که برای خلق آن از ظاهر و زیبایی کره ی ماه بهره گرفته است.
این متریال با انرژی فوق العاده بالای خود از طبیعت به دست می آید و زیبایی منحصری دارد. این محصول به دلیل رنگ های متفاوت و طرح ها و برجستگی هایی که دارد مورد تمایز قرار گرفته است. اس پی ال را می توان نسلی نوین از ورق های hpl  دانست.
مقاومت این صفحات spl به اندازهای است. که برای تولید یک واحد متوسط از این صفحت در برش ها چندین دیسک برش مصرف می شود .
02691302560 شماره تماس برای اجرای spl

مجموعه ما

شرکت فونیکس فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش صفحات کابینت، در وسعت ۲۰۰۰ متر در کمالشهر استان البرز به صورت حرفه ایی آغاز کرده. به لطف شما همکاران و یاری خدا و تلاش تیم فونیکس توانسته با تنوع بالا محصولات همراه با متریال نوین آماده انجام خدمات به شما باشیم.
برای ارتباط با مشاوران فونیکس با شماره های زیر تماس بگیرید.
026-91302560 , 021-91302560

اگر این مطلب رو دوست داشتید در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید!
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *