فهرست مطالب
مشاوره خرید رایگان

اجرای کانتر سنگ طبیعی

برایه خرید سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با شماره 09128637139

کانتر سنگ طبیعی

طراحی دکوراسیون در قرن گذشته به همراه موج مدرنیته متحول شده است. اما این رشد در نگاه به طراحی محیط بیش از پیش از طبیعت الهام میگیرد. یکی از عناصر زیبای موجود در طبیعیت سنگ است. انواع سنگ ها از هر رنگی و با هر خاصیتی به وفور در طبیعت زیبا یافت می شوند. اما مهم ترین استفاده هایی که امروز از انواع سنگ های مصنوعی و طبیعی می شود چیست؟ یکی از بسیار کاربرد های سنگ را میتواند کاربرد های بسیار در طراحی داخلی محیط دانست. انواع محیط ها از فضای خانه تا کمپانی های کوچک و بزرگ و یا فضای یک رستوان از این قائده مستثنی نبوده اند. مدرنیته، زیبایی بسیاری با خود به همراه آورده است.(اجرای کانتر سنگ طبیعی)

این زیبایی به همراه وقار موجود در متریال سنگ، بی نهایت محبوب گشته است. حتما تا به حال کانتر، کابینت و یا جزیره ی آشپز خانه را دیده اید که از سنگ ساخته شده باشد. سعی داریم کانتر سنگ طبیعی و مزایای آن را در این مقاله بررسی کنیم. آشپزخانه را می توان پر انرژی ترین قسمت یک خانه دانست. هر آنچه برای حیات و شادابی نیاز داریم در آن قرار می گیرد. در طراحی داخلی محیط خانه اهمیت این قسمت به اندازه ی اهمیت تمام خانه دانسته می شود. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

آیا سنگ بهترین متریال برای کانتر است؟

در نظر بگیرید که در محیطی مانند آشپزخانه سطح کابینت و کانتر با چه چیز هایی روبرو خواهند بود؟ چه چالش هایی ممکن است کیفیت و متریال سطوح را زیر سوال ببرند؟ در محیط آشپزخانه حرارت بالا و رطوبت سبب میشود که سطوح متخلخلی مانند چوب به راحتی آسیب ببینند. وجود اشیای داغ مانند ظروف، مواد شوینده و اسیدی، مواد روغنی، انواع ابزار حساس مانند چاقو و کارد های آشپزی در آشپزخانه است که این مساله را مهم میکند.

کانتر آشپزخانه سطحی برای تماس با تمام این مواد و ابزار است. اگر در حال تصور آشپزخانه ای بی نقص هستید باید متریالی بی ننقص را انتخاب کنید. سنگ طبیعی میتواند انتخابی فوق العاده عالی و ماندگار برای فضایی مهم و حساس در خانه و یا محیط کار باشد. زمانی که سطح کانتر از سنگ طبیعی و یا سنگ دست ساخت انسان باشد دیگر نگران نفوذ رطوبت و آب و انواع مواد شیمیایی به سطوح نخواهید بود. استحکام بالای سنگ و دوام بینظیر آن سبب شده بسیاری از طراحان داخلی برای کانتر از سنگ طبیعی استفاده کنند.

برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139
برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139

کاربرد های متنوع سنگ

 • کابینت آشپزخانه
 • کانتر آشپزخانه
 • روشویی سرویس ها
 • کف پوش
 • دیوار پوش
 • کانتر بیمارستان
 • کانتر ارتباط با مشتری
 • میز منشی
 • کانتر رستوران

چرا باید کانتر سنگ طبیعی داشته باشیم؟

 1. مقاومت و استحکام عالی در برابر ضربه
 2. عدم تغییر رنگ و کدر شدگی
 3. مقاومت در برابر سایش و خراش ابزار مختلف
 4. مقاومت در برابر رطوبت بالا و حرارت
 5. مقاومت در برابر مواد شیمیایی، اسیدی، بازی، روغنی و…
 6. خصوصیات ظاهری خاص
 7. طیف رنگی و تنوع طرح شگفت انگیز و منحصر
 8. انرژی فوق العاده بالا
 9. نقوش طبیعی زیبا و برجستگی های بینظیر سطح سنگ
 10. سلامت محیط و عدم وجود خطر بیماری
 11. تلقین مستقیم تفکر مثبت و آرامش به افراد
 12. ترمیم آسان و بازسازی سریع
برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139
برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139

سنگ های مناسب برای کانتر انواع محیط را بشناسیم

 • مرمریت، متداول در طراحی حرفه ای

اگر سنگی برای یک عمر استفاده میخواهید که زیبایی آن از هر نظر منحصر باشد مرمریت انتخاب اول و آخر است. نقوش این سنگ و سطح بسیار صاف آن سبب شده مرمریت مبدل به سنگی خاص برای کانتر آشپزخانه بشود. اگر به کانتر سنگ طبیعی می اندیشید که استحکام آن بی مثال باشد باید به سراغ مرمریت بروید. این سنگ نوعی سنگ رسوبی است که در برجستگی های آن مواد معدنی جریان دارند.

این سنگ مقاومتی عالی در برابر حرارت و ظروف داغ دارد اما در استفاده از مواد اسیدی مانند آبلیمو و انواع سس باید مراقب باشید که با سنگ تماس نداشته باشد. بهتر است از تخته کار استفاده کنید تا زیبایی سنگ را تحت تاثیر قرار ندهد. نگهداری و تمیز نمودن این سنگ در کانتر آشپزخانه آسان است. اما باید مراقب مواد غذایی رنگی مانند زردچوبه و زعفران باشید. مرمریت مناسب برای کانتر سنگ در انواع رنگ های سفید، مشکی، زرد، طلائی، قرمز و آبی وجود دارد.

 • سنگ گرانیت، مقاومتی بی نهایت

بهترین و درخشان ترین سنگ برای کانتر سنگ طبیعی گرانیت است. این سنگ گران قیمت و مقاوم دارای زیبایی استثنائی در میان تمامی سنگ های تزئینی است. استفاده از این سنگ به معنای وجود درخشندگی فوق العاده ای در فضای خانه است. این سنگ به سختی تغییر حالت می دهد و ابدا رنگ طبیعی خود را از دست نمیدهد. ظرافت موجود در گرانیت در هیچ سنگی یافت نمیشود. تنوع بالای این سنگ آن را مبدل به متریالی عالی در کانتر سنگ طبیعی نموده است. چرا که به راحتی با انواع سبک معماری داخلی همسان می شود. این سنگ در رنگ های سیاه، سفید، نقره ای، سبز و…. وجود دارد.

 • سنگ کوارتز، زیباو به صرفه

سنگی منعطف با قابلیت ترمیم و بازسازی فوق العاده بالا که دارای تنوعی کاملا متفاوت در طرح و نقش است. کوارتز سنگی مناسب برای طراحانی است که به کانتر سنگ طبیعی علاقه دارند. مزایای این متریال به قدری بالا است که نمیتوان دلیلی برای انتخاب نکردن آن پیدا کرد. مقاومت عالی و زیبایی با نقش برجسته های رنگارنگ آن را نمی توان نادیده گرفت. سنگ کوارتز با تراکم بالایی که دارد نسبت به دیگر انواع سنگ ها در برابر خراشیده شدن و لک شدن بسیار مقاوم است. طیف رنگی بسیار زیبایی از سیاه، سفید، خاکستری و سبز تا آبی در این سنگ وجود دارد. سختی بالای این سنگ نیز تبدیل به جذابیتی منحصر شده است.

برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139
برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139

طراحی مدرن، کانتر سنگ طبیعی ترکیبی

با توجه به گسترش استفاده از سنگ های طبیعی برای کانتر آشپزخانه و دیگر محیط های داخلی شاهد اتفاقات تازه ای در این حوزه هستیم. ترکیب برخی از سنگ ها مانند کوارتز با مرمر یا هر نوع سنگ دیگری در این زمینه به شدت به چشم میخورد. زیبایی آشپزخانه ای که از 2 نوع سنگ با 2 ذات طبیعی و طیف رنگی خاص در کنار یکدیگر بی نهایت جذاب است.

کانتر سنگ طبیعی پیشنهادی ناب برای هنر دوستان و طبیعت دوستانی است که به زیبایی محیط زندگی و محل کار خود اهمیت می دهند.

برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139
برایه خرید کانتر سنگ طبیعی با قیمت کارخانه با این شماره تماس بگیرید 09128637139
اگر این مطلب رو دوست داشتید در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید!
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *