فهرست مطالب
مشاوره خرید رایگان

کابینت جزیره ای

برایه خرید صفحه کابینت با قیمت کارخانه با شماره 09128637139

کابینت جزیره ای، جلوه ای مدرن از زیبایی

یکی از لوکس ترین کابینت هایی که امروزه در جهان مدرن طراحی داخلی استفاده می شوند کابینت جزیره ای می باشد. کابینت جزیره ای چیست و چه کاربرد هایی برای آن تعریف شده است؟ کابینت جزیره ای شیوه ای نو در بهبود فضا و دکوراسیون محیط آشپزخانه است. برای طراحی فضایی سرشاز از زیبایی و البته با کاربرد هایی بسیار عالی در هر آشپزخانه ای می توان از این المان استفاده نمود.

بهترین نمونه از طراحی مدرن که با تمرکز بر افزایش گنجایش برای قرارگیری ابزار های آشپزخانه ایجاد شده است. کابینت جزیره ای طراحی خاصی است که پیش از این نمی توانستیم در آشپزخانه های قرن بیستم مشاهده نمود. یکی از خلاقیت های نوینی که در دیزاین آشپزخانه های خانگی و یا رستوران ها مورد استقبال قرار گرفته و مورد طراحی های جذابی قرار گرفته است، کابینت جزیره ای است.

 

 

قرار گرفتن جزیره در میان آشپزخانه فضای کار برای آشپز را افزایش می دهد. تاکنون طراحی جزیره آشپزخانه به نسبت متریال و سبک دیزاین آشپزخانه بسیار متنوع بوده است. طراحی با روکش های سنگی و چوبی از محبوب ترین ها هستند. هم چنین جزیره اغلب دارای انواع طبقه بندی و شلف و کشو ها برای افزایش فضا نیز بوده است. تا انتهای این مقاله همراه ما در فونیکس بمانید تا به بررسی کابینت جزیره ای و مزایای آن بپردازیم.

برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

 

کابینت جزیره چیست؟

در تعریفی ساده می توان گفته مانند جزیره که در میان اقیانوس راه ارتباطی به خشکی ندارد، جزیره آشپزخانه نیز چنین است. کابینت جزیره ای نیز نوعی منحصر از طراحی کابینت است که از قسمت های دیگر آشپزخانه جدا شده و در میان فضای آن قرار گرفته است. این قسمت با طراحی در انواع سبک های کلاسیک و یا مدرن و به وسیله انواع متریال شکیل اجرا می شود. استفاده از کابینت جزیره ای می تواند تفاوتی آشکار میان آشپزخانه ای مدرن و آشپزخانه ای معمولی باشد.

شاید فضایی که در وسط آشپزخانه قرار دارد بدون کاربرد هم خوب به نظر برسد. اما با اجرای جزیره ای شیک و لوکس در این فضای خالی می توانید جذابیت محیط را چندین برابر افزایش دهید. کابینت جزیره عنصری مدرن در طراحی داخلی است که شما را صاحب میز غذاخوری و قفسه های بیش تر خواهد کرد. به این شیوه که در فضای زیر جزیره اغلب به شکلی جذاب طبقه بندی و قفسه به کار می رود. و سطح آن فضایی عالی برای غذاخوردن و یا قرار دادن سینک ظرفشویی است.

 

کاربرد های کابینت جزیره ای در آشپزخانه چیست؟

  1. سینک جزیره
  2. گاز جزیره
  3. میز غذاخوری
  4. محیط کار آشپزی
  5. کانتر جزیره ای

کابینت جزیره ای این امکان را به شما می دهد تا از فضای زیر سینک استفاده بهینه به عمل آورید. نمای بصری آشپزخانه با جزیره دگرگون می شود و زیبایی آن خیره کننده خواهد بود. برای استفاده از جزیره به عنوان سطحی برای غذا خوری معمولا طول آن را عریض تر طراحی می کنند. جزیره می تواند به عنوان یک اپن مستل نیز اجرا شود. بر روی جزیره می توان سینک ظرفشویی و یا اجاق گاز رو میزی را نیز قرار داد. در بسیاری از موارد جزیره به گونه ای طراحی می شود که فضای زیر آن خالی باشد. در این موارد از آن به طور مستقل برای قرار دادن صندلی ها در اطراف جزیره استفاده می شود.

برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

کابینت جزیره، المان مدرن طراحی داخلی

جزیره به عنوان بخشی از آشپزخانه شما می تواند از متریالی لوکس و ظاهری شیک برخوردار باشد. هم چنین می توان جزیره ای ساده و زیبا را که در زیر آن نیز کابینت طراحی شده است اجرا نمود. این تفاوت ها با توجه به سبک منزل و آشپزخانه شما متغیر است. جزیره در واقع فضایی برای تسلط اعضای خانواده بر محیط است. این عنصر مانند کانتر یا پیشخوان عمل می کند. فضا را دو چندان جلوه می دهد و میز کاری عالی را با طول و عرض مناسب و دلخواه در اختیار شما قرار می دهد. سطح کابینت جزیره می تواند فضایی مناسب برای سرو غذا و قرار دادن انواع گل های طبیعی باشد. برای آن که فضایی ایده آل و به روز داشته باشید بهترین انتخاب داشتن کابینت جزیره است.

کابینت هایی که دورتا دور آشپزخانه کشیده شده اند فضایی تکراری دارند و به  وفور اجرا شده است. اما برای تجربه فضایی مدرن و متفاوت که امکان مانوور فراوانی دارد باید طرح دیگری را بررسی نمود. در زیر فضای جزیره می توانید طرح دلخواه خود را اجرا کنید و قفسه ها و طبقه بندی خاص خود را نیز اعمال کنید. سطح جزیره می تواند منحصر و متفاوت از آشپزخانه باشد. آراستن سطح کابینت جزیره به سنگ های طبیعی و زیبایی مانند گرانیت، آشپزخانه شما را مبدل به شاهکاری هنری خواهد نمود.

 

 

انواع کابینت جزیره ای

  • کابینت جزیره ای می تواند L شکل باشد.
  • کابینت جزیره ای می تواند T  شکل باشد.
  • کابینت جزیره متحرک
  • کابینت جزیره به عنوان مرز آشپزخانه و محیط خانه
  • کابینت آشپزخانه مستطیل شکل در مرکز آشپزخانه
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

تاثیرگذار ترین عنصر در طراحی داخلی آشپزخانه

به عقیده طراحان مد و معماری داخلی، کابینت جزیره ای تاثیر فوق العاده ای در استفاده از آشپزخانه داشته است. این عنصر سبب شده تا اعضای خانواده در کنار یکدیگر در قلب تپنده خانه گرد آیند. کابینت جزیره ای این امکان را به شما می دهد تا در مرکز آشپزخانه جایی برای نشستن و انجام فعالیت های مربوط به پخت و سرو داشته باشید. محیطی نزدیک به اجاق گاز برای نشستن و نوشیدن چای و توجه به غذاهایی که در حال پخت هستند. این عنصر زیبایی دل انگیزی به آشپزخانه داده است.

اصولا امروزه در تمامی سبک های طراحی داخلی سعی می شود از جزیره استفاده شود. دسترسی بهتر به اشپزخانه برای افراد نیز از دلایل دیگر است. در آشپزخانه هایی که از جزیره استفاده می شود، به منظور افزایش محیط کابینت ها هود سقفی را بالای جزیره نصب می کنند. به این شکل نیازی نیست تا هود در میان کابینت ها قرار گیرد. بنابراین فضای کابینت ها به این شکل هم افزایش می یابد.

 

جزیره ای در میان آشپزخانه

جذاب ترین متریال برای طراحی کابینت جزیره چوب است. استفاده از رنگ ها و طرح های طبیعی چوب به این منظور بسیار محبوب است. هم چنین ترکیب متریال سنگ های طبیعی و مصنوعی با چوب بسیار جذاب خواهد بود.

15 مدل کابینت جزیره ای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

 

برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید کابینت جزیره ای با قیمت کارخانه با شماره
09128637139
اگر این مطلب رو دوست داشتید در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید!
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *