فهرست مطالب
مشاوره خرید رایگان

کورین

برایه خرید سنگ کوارتز با قیمت کارخانه با شماره 09128633179

سنگ صفحات کابینت کورین

کورین از پلیمر  اکریلیک و آلومینیم هیدروکسید تشکیل شده است و این مواد از بوکسیت سنگ معدن مشتق شده اند. به دلیل شباهت فوق العاده بالا به سنگ طبیعی، کورین به سنگ مصنوعی شهرت یافته است. این سنگ با خواصی شبیه به سنگ طبیعی در پوشش کابینت و کانتر کاربرد دارد. مقاومت بالا در برابر ضربه و خواص شیمیایی بسیاری در این سنگ سبب شهرت آن شده است. کورین در ضخامت های مختلف به منظور استفاده در کاربرد های گوناگون تولید می شود.

برند های خارجی تولید سنگ کورین سعی دارند با افزایش رنگ و طرح و تنوع ظاهری در آن سبب جذب مخاطبان شوند. کورین خارجی در انواع مختلفی تولید می شود که کیفیت قابل قبول و ماندگاری بسیار مناسبی دارند. ویژگی های بسیار خوب این سنگ سبب کاربرد های بسیار آن در صنعت ساختمان سازی شده است. هم چنین کاربرد های رو به افزایش این سنگ نیز بسیار قابل قبول هستند. از جمله استفاده در محیط هایی مانند کافی شاپ، رستوران و کمپانی ها به عنوان کانتر، دیزاین داخلی، کابینت وبسیاری دیگر.

 

سنگ مهندسی شده کورین، محصولی طراحی شده از مواد معدنی است که نخستین بار توسط محققان اختراع شده است. امروز سنگ مصنوعی کورین، کاربرد های گسترده ای دارد که استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی را می توان مهم ترین نمونه دانست. سنگ کورین، همانند کوارتز و یا گرانیت در نظر گرفته می شود و متریالی با خواص قدرتمند و قابلیت های بسیار است.

 

خاص ترین جلوه کورین را در آشپزخانه و به عنوان صفحه کابینت، صفحه جزیره و صفحه انواع کانتر می دانیم. اصولا این متریال با طراحی بسیار زیبا و تنوع فوق االعاده در رنگ، به عنوان صفحات سخت و یکپارچه شهرت یافته است. برای آن که طراحی داخلی محیط را دگرگون سازید به متریالی منعطف و مقاوم مانند سنگ کورین نیاز خواهید داشت. مزایایی چون خاصیت ضد آب، ضد لک، ضد باکتری، ترمیم پذیری و انعطاف در طراحی سبب شده است تا این محصول برای معماران داخلی گوهری ناب باشد. امروز تولید صفحات کورین توسط برند های مطرح داخلی و خارجی انجام می شود.

سنگ کورین

کورین یک نام تجاری برای محصولی است که به عنوان سنگ مصنوعی شهرت جهانی دارد. کورین برای نخستین بار در سال 1967 میلادی به عنوان اختراعی نوین از آزمایشگاهی در آمریکا خارج شده است. این محصول در واقعیت نوعی سنگ مصنوعی است که از مواد معدنی، سنگ و پلیمر آکریلیک ساخته شده است. این نوع سنگ به عنوان متریالی جذاب و مقاوم در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

سنگ کورین چیست و از کجا آمده؟

سنگ مصنوعی کورین را می توان صفحات بسیار سخت و کاملا یکپارچه در طیفی از رنگ ها و تنوعی از طرح ها دانست. این محصول در آزمایشگاه طراحی و تولید شده است تا انسان، کمتر از منابع طبیعی برای تزئینات داخلی و دیگر اهداف استفاده نماید. شاید زمانی که صحبت از سنگ تزئینی به میان می آید تنها مرمر یا گرانیت به خاطر می آید. خصوصیاتی در کورین به عنوان یک سنگ مصنوعی موجود است که حتی در این سنگ های طبیعی حضور ندارند. کورین متریالی مناسب برای استفاده در محیط زیست انسان و سازگار با طبیعت است.

این سنگ آلاینده ای برای جهان تولید نمی کند و به دلیل انعطافی که دارد به سرعت شهرت یافته است. بزرگ ترین صنعتی که از سنگ مصنوعی کورین بهره می برد، صنعت ساختمان سازی است. شرکت آمریکایی دوپون این سنگ را از ترکیب مواد مختلف اختراع نمود و آن را کورین نام نهاد. این سنگ علاوه بر موادی که گفته شد از هیدروکسید آلومینیوم ساخته شده است. این ماده از بوکسیت سنگ معدن به دست می آید. به جرات می توان این مترایل را به شدت مقاوم و سخت دانست. در ادامه سعی داریم به ویژگی های کورین و سپس به کورین ایرانی بپردازیم.

برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

ویژگی ها و کاربرد های سنگ کورین چیست؟

 1. کاربرد های گسترده در طراحی و ساخت ساختمان
 2. مناسب برای ساخت سینک ظرفشوئی، به دلیل خاصیت ضد آب بودن
 3. مناسب برای کاربرد در آشپزخانه به عنوان صفحه کابینت، به دلیل خواص عالی
 4. مناسب برای سرویس های بهداشتی و حمام به عنوان روشوئی، به دلیل پاکیزگی
 5. مناسب برای استفاده در محیط های درمانی مانند آزمایشگاه به دلیل ضد باکتری بودن
 6. مناسب برای ایجاد طرح و نقشه های دارای شکل منحنی به دلیل انعطاف پذیری
 7. مناسب برای طراحی کانتر، صفحه جزیره، کابینت آشپزخانه و…
 8. استفاده از سنگ کورین برای دیوار پوش
 9. استفاده از سنگ کورین در انواع محیط اداری و تجاری به عنوان کانتر، استند و میز
 10. ساخت عناصر و ابزار های دکوراتیو مانند انواع مبلمان و…

مزایای استفاده از سنگ کورین

 • کورین را به یقین می توان متریالی با هزینه های مناسب و یه صرفه دانست.
 • کورین متریالی منعطف است که قابلیت فرم پذیری فوق العاده ای دارد.
 • این سنگ مصنوعی را می توان به دلایل مختلف سوراخ نمود، برید یا خم نمود.
 • در مقایسه با بسیاری از متریال، کورین در برابر حرارت تا 100 درجه سانتی گراد مقاوم است.
 • با هر سلیقه و تصور ذهنی می توانید طرح و رنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید. چرا که تنوع فوق العاده ای در برند های ایرانی و خارجی موجود است.
 • سنگ کورین قابلیت ترمیم و بازسازی دارد و به راحتی تعمیر می شود.
 • مقاومت سنگ کورین در برابر ضربه و فشار مکانیکی استثنائی است.
 • سطح کورین کاملا یکپارچه است، به این معنا که تا هر کجا سطح آن را بسابید باز هم همان طرح نخستین را خواهید دید.
 • مقاومت عالی در برابر آب و رطوبت و عدم وجود هیچ گونه تخلخل در این سنگ.
 • این محصول کاملا آنتی باکتریال است و برای محیط های درمانی با پاکیزگی و بهداشت بالا مناسب است.
 • در محیط های آزمایشگاهی و خانه انواع اسید ها هستند که کورین در برابر آن ها مقاوم است.
 • کورین قابلیت ترکیب با انواع متریال را دارا است.
برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

اما بگوئیم از معایب سنگ کورین

 1. ممکن است ابزار ها و لوازم بتوانند بر روی کورین خط و خش ایجاد کنند. البته این مورد با پولیش دادن سنگ قابل تعمیر و ترمیم است.
 2. برخی از انواع مواد شیمیایی در اثر برخورد با کورین می توانند رنگ آن را تغییر دهند. این آسیب هم در صورت بروز دادن با پولیش حل خواهد شد.
 3. یکی از معایب کورین که شاید عیب به حساب نیاید، تحمل وزن بالا است. در واقع این سنگ نمی تواند وزن خیلی بالا مانند انسان را تحمل کند. البته نیازی هم نیست.
 4. ممکن است به مرور زمان شفافیت صفحه کورین کم شود. که البته با یک پولیش رفع خواهد شد.

سنگ صفحه کابینت کورین ایرانی

کورین ایرانی با مرغوبیتی مناسب و در طرح بندی عالی طرفداران بسیاری دارد. این متریال در داخل ایران تولید می شود و در رنگ های زیبایی موجود است. مواد اولیه کورین ایرانی وارداتی هستند اما سنگی ماندگار را حاصل شده اند. سنگ کورین ایرانی به عنوان صفحه کابینت متریالی صیقلی و جذاب است. صفحه کابینت کورین ایرانی محصولی پر فروش و با کیفیت است که ابدا از محصول خارجی چیزی کم ندارد. حتی از نظر طرح و رنگ، این محصول ایرانی بر هم نوع خارجی خود برتری می یابد. چرا که بسیاری از طرح های برند های خارجی در ایران موجود نیستند. صفحه کابینت کورین ایرانی متریالی مقاوم است که با هزینه عالی در مقایسه با مشابه خارجی ارائه می شود. هم چنین استفاده از این محصولات حمایتی از تولید کنندگان ایرانی است که مشقت بسیاری را در پیش دارند. استفاده از کورین به عنوان صفحه کابینت یکی از کاربرد های گسترده آن در جهان است.

7 ویژگی صفحه کورین ایرانی چیست؟

 1. از مقاوم ترین سطوح کورین در برابر ساییدگی و خط و خش، کورین ایرانی است.
 2. متریالی صیقلی و بدون درز و شکاف.
 3. کورین ایرانی دارای مقاومت مناسب در برابر حرارت است.
 4. صفحه کورین ایرانی طیفی شگفت انگیز در رنگ و طرح دارد.
 5. مقاومت در برابر رطوبت و آب.
 6. مقاومت در برابر انواع باکتری و ریز ارگانیسم.
 7. سنگ کورین ایرانی مقاوم در برابر انواع مواد اسیدی و مواد شیمیایی است.

سنگ صفحه کابینت کورین خارجی

سنگ کورین یکی از انواع سنگ های دست ساخت بشر است که در طراحی داخلی و دیزاین انواع محیط ها کاربرد دارد. این سنگ در سال های پایانی قرن بیستم در آزمایشگاهی در شرکت صنایع شیمیایی دوپون تولید شد. خواص این سنگ به گونه ای طراحی شده است که برای استفاده در محیط خانه و محیط های پزشکی مانند آزمایشگاه مناسب باشد. کورین در انواع مختلفی تولید می شود و برند های خارجی مشهوری اسلب کورین را صادر می کنند. بسیاری از این برند های خارجی سنگ کورین از جمله سامسونگ، ال جی و هنکس ورقه های بسیار باکیفیتی را به بازار های جهانی عرضه کرده اند. اما ویژگی های این سنگ خارجی چیست؟

بهترین برند های کورین کدام هستند؟ انواع آن چیست و هر یک منتاسب برای چه نوع کاربردی هستند. سنگ کورین با زیبایی خاص خود توانسته جایگزین بسیای از متریال طبیعی که سبب تخریب محیط زیست می شده اند، باشد. در دهه های 1967 این سنگ تولید شد تا کمتر از سنگ های طبیعی برای ساخت ساختمان و تزئینات آن استفاده شود. کورین سنگی مناسب و مقاوم است که اغلب در محیط آشپزخانه شاهد جلوه آفرینی آن هستیم. رنگ های بسیار زیبا و مدرن سنگ کورین همیشه مورد توجه مخاطبان بوده است. در این مقاله سعی داریم انواع سنگ کورین خارجی را به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما در فونیکس همراه بمانید.

ویژگی صفحه کورین خارجی چیست؟

 1. تنوع در رنگ بندی، در انواع رنگ های طبیعی و فانتزی با طرح های گوناگون
 2. ضد حرارت، قابلیت تحمل حرارت تا 100 درجه سانتیگراد
 3. ضد مواد شیمیایی، این سنگ در برابر مواد اسیدی مقاوم است
 4. ضد آب و رطوبت، این سنگ کاملا در برابر نفوذ آب مقاوم است
 5. قابلیت ترمیم، به راحتی با پولیش کردن می توان خط و خش سطح را گرفت
برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره 09128637139
برایه خرید سنگ کورین با قیمت کارخانه با شماره
09128637139

قیمت صفحه کورین برند سامسونگ

برند تولید سنگ سامسونگ را می توان ارائه دهنده با کیفیت ترین نوع سنگ کورین خارجی دانست. این برند تنوع چشمگیری از طرح و رنگ سنگ کابینت را ارائه می دهد. گرچه هزینه خریداری این سنگ نسبت به تولیدات داخلی بسیار بالاتر است اما این اختلاف هزینه با توجه به دوام و ماندگاری عالی آن توجیه می شود. سنگ کابینت سامسونگ را لوته و استارون هم می نامند. ساختار و بافت سنگ کابینت سامسونگ بسیار لوکس و زیبا است. این برند تاییدیه از بسیاری از سازمان های سلامت و بهداشت را دارد. هم چنین این سنگ انعطاف مناسبی را ارئه می دهد.

قیمت صفحه کورین برند هنکس

هنکس از برند های زیر مجموعه شرکت هانوا است. این شرکت کره ای سنگ کابینت مرغوبی را ارئه می دهد.  هانکس در میان برند های خارجی تولید کننده کورین از زیبایی بی نظیری برخوردار است. بافت عالی و دوام مناسب از ویژگی های سنگ هنکس هستند. سنگ برند هنکس تولیداتی در انواع مختلف دارد که سبب استفاده در انواع محیط های تجاری و خانگی شده است. این سنگ بسیار مناسب برای به کار بردن در انواع شرکت ها به عنوان کانتر و میز است.

قیمت سنگ کورین برند ال جی

ال جی از بزرگ ترین تولید کنندگان خارجی سنگ کابینت در جهان است. این برند دستاورد های قابل توجه و رو به رشدی در این زمینه داشته است. سنگ ال جی با مقاومتی مناسب و طول عمر عالی در میان برترین های جهان است. نمونه های رنگی بسیار لوکس و زیبایی را می توان در میان تولیدات این برند مشاهده نمود. این سنگ مناسب برای اسفاده در آشپزخانه، محیط اداری، پزشکی و… است.

اگر این مطلب رو دوست داشتید در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید!
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *