اجرای کوارتز​

اجرای کوارتز در محیط آشپزخانه می تواند نمایش چشم نوازی از رنگ های بی نظیر و طرح های مدرن را به همراه آورد. استفاده از سنگ کوارتز به ویژه در رنگ سفید بسیار پرطرفدار است. کوارتز متریالی بسیار سخت و مقاوم است که برای محیط های مختلف از جمله آشپزخانه قابل استفاده است. اجرای کوارتز در محیط هایی که ممکن است با آسیب های مخرب بسیاری همراه باشد کاملا امکان پذیر است.

اجرای کوارتز چگونه است؟

متریال سنگ کوارتز در طبیعت به وفور وجود دارد و در درجه های حرارت مختلف نیز به وجود می آید. کوارتز سنگی مهندسی شده است که در صنایع ساختمانی و معماری داخلی کاربرد های بسیاری دارد. اگر محیط آشپزخانه و زیبایی آن اهمیتی برای شما دارد، استفاده از کوارتز ایده ای بی نظیر خواهد بود. این ماده در انواع سنگ های موجود در سطح زمین یافت می شود. از جمله سنگ های آذرین و رسوبی از این دسته هستند. به همین دلیل ما با تنوعی فوق العاده از طرح و رنگ های طبیعی روبرو هستیم. هر یک از این رنگ ها دارای گیرایی خاص خود هستند. هم چنین هر یک دارای تناسبی آشکار با سبک های مختلف معماری داخلی می باشند.

اجرای کوارتز در محیط زندگی انسان می تواند احساساتی بسیار زیبا و مثبت را رواج دهد. این متریال کاملا با محیط زندگی انسان سازگار است و هیچ گونه اثر بدی بر روی محیط زندگی ندارد. بر عکس انرژی بالای کوارتز برای شما شگفت انگیز خواهد بود. پتانسیل بالای این محصول برای طراحی محیط می تواند چشم هر بیننده را مجذوب خود نماید. اما آنچه اهمیت بسیاری دارد تا اجرای کوارتز ایده آل و بی نقص باشد، تیم اجرا کننده آن است.

برای سفارش و اجرا سنگ طبیعی و سنگ گرانیت میتوانید با شماره های 

09124107130 021-91302560

مجموعه فونیکس تماس بگیرید.

اجرای کوارتز، شاهکار معماری داخلی

سنگ کوارتز متریالی صاف، یکنواخت، صیقلی و شفاف است که زیبایی محض و مقاومتی عالی را به نمایش می گذارد. این سنگ در انواع رنگ های طبیعی و طرح های درخشان موجود است تا ظاهر محیط خانه شما را درخشان سازد. همانطور که گفته شد، 93 درصد از این متریال را سیلیس و 7 درصد از آن را رزین و رنگ ماده ها تشکیل می دهد. خواص سیلیس به طور مستقیم خصوصیات خود را به کوارتز می دهد و این به معنای سختی و مقاومت مکانیکی بی نظیر در این سنگ است. اجرای کوارتز نیز به همین شکل دارای سطحی سخت و یکپارچه است که نگهداری از آن دارای سهولت است. در واقعیت می توان کوارتز را ترکیبی از سنگ مواد طبیعی و مصنوعی دانست. در واقع سیلیس که ماده اصلی و تشکیل دهنده یکوارتز است، پس از کربن سخت ترین ماده جهان است. کربن نیز ماده  تشکیل دهنده  الماس است. با این مقیاس می توانید میزان سختی سیلیس و در نهایت کوارتز را به راحتی درک کنید.

برای سفارش و اجرا سنگ طبیعی و سنگ گرانیت میتوانید با شماره های 

09124107130 021-91302560

مجموعه فونیکس تماس بگیرید.

سنگ مصنوعی کابینت

مراحل اجرای کوارتز

  1. بررسی لوکیشن مورد نظر شما توسط کارشناسان
  2. اندازه گیری
  3. طراحی پلن اجرا
  4. مشاهده سمپل ها و انتخاب رنگ و طرح متریال
  5. سفارش
  6. ساخت صفحات مورد نیاز و برش
  7. انتقال متریال به محیط
  8. و در نهایت اجرا در محیط مورد نظر شما

مهم ترین کاربرد های سنگ کوارتز

• اجرای کوارتز به عنوان پوشش صفحه کابینت
• اجرای کوارتز به عنوان بدنه کابینت
• اجرای کوارتز به عنوان صفحه جزیره
• اجرای کوارتز به عنوان بدنه کابینت آشپزخانه
• اجرای کوارتز به عنوان کانتر و میز منشی
• اجری کوارتز به عنوان میز ناهار خوری
• اجرای کوارتز به عنوان دیوار پوش

سنگ مصنوعی کابینت

برای خرید و مشاوره محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رنگ بندی سنگ کوارتز چگونه است؟

سنگ مصنوعی کابینت

تنوعی بی نظیر از طیف رنگ های طبیعی و فانتزی در سنگ کوارتز موجود است. رنگ های پرطرفدار این سبک که به جهت طراحی در سبک های کلاسیک و مدرن استفاده می شود سفید و سیاه هستند. استفاده از رنگ های تناژ خاکستری در سبک نئوکلاسیک بسیار رواج دارد. در واقع کوارتز متریالی عالی برای اجرا در سبک های اشرافی و سلطنتی است. هم چنین رنگ های طوسی، خاکستری، صدفی، کرمی، استخوانی و انواع رنگ ها با طرح های انتزاعی و طبیعی بی نظیر موجود هستند. فونیکس، نماینده فروش و اجرای سنگ کوارتز در سراسر ایران، ارائه دهنده آرشیوی از رنگ های متنوع سنگ کوارتز است. شما می توانید برای داشتن بهترین انتخاب با مشاورین ما در فونیکس در تماس باشید.

آیا کوارتز برای هر محیطی مناسب است؟

سنگ کوارتز قابلیت های بسیاری دارد. گرچه به استفاده از این سنگ در محیط خارجی  و در مواجهه با نور خورشید پیشنهاد نمی کنیم اما برای محیط داخلی برعکس خواهد بود. اجرای کوارتز در انواع محیط هایی که انسان در آن حضور دارد از جمله رستوران، کافی شاپ، خانه، فروشگاه، کمپانی ها، شرکت ها و مراکز تجاری مناسب خواهد بود. متریال کوارتز کاملا ضد لک و ضد آب است. هم چنین در برابر عواملی چون ترک و شکستن نیز تا میزان بسیار زیادی مقاومت دارد. نمونه ای بی نظیر از تمام آنچه نیاز دارید تا محیط خود را متحول و منحصر سازید. رنگ موجود در کوارتز ثبات بالایی دارد و در برابر عوامل مخرب بسیاری پایدار است. این متریال در محیط های گوناگون می تواند با انواع آلودگی مانند گرد و غبار روبرو باشد.

نمونه های اجرایی صفحه کابینت کوارتز

برای خرید و مشاوره محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *