محصولات فونیکس

تخصصی ترین مرکز فروش و اجرای صفحات کابینت و ترمووود

چوب ترمووود

ترمووود یا چوب ترمو مناسب استفاده در انواع دکوراسیون داخلی و همچنین نمای ساختمان، میتواند علاوه بر زیبایی استحکام و مقاومت در برابر رطوبت، پوسیدگی را داشته باشد. بازرگانی فونیکس انواع ترمووود ایرانی و خارجی را با بالاترین کیفیت متریال و بهترین قیمت به همکاران و مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای سفارش و اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

 

صفحات کورین ایرانی و خارجی

کورین یکی از زیباترین و بهترین متریال ها برای داشتن یک دکوراسیون زیبا و کامل میباشد.ورق های کورین دارای نمونه های مختلف ایرانی و خارجی میباشد و با تنوع طرح و رنگ متنوع مناسب هر سلیقه ای ساخته شده است.اجرای صحیح صفحات کورین باعث زیبایی بیشتر این سنگ مصنوعی میشود.تیم تخصصی فونیکس این متریال زیبا را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به همکاران و مشتریان عزیز ارائه میدهد.برای سفارش و اطلاع از قیمت ها با مجموعه فونیکس تماس بگیرید.

 

صفحات کوراتز ایرانی و خارجی

کوارتز یکی از صفحات محبوب برای دکوراسیوندر ایران میباشد،زیبایی تنوع محصولات و مقاومت در برابر خراش، سائیدگی و ضربه از ویژگی های منحصر به فرد این محصول است.این محصول میتواند زیبایی خاصی را به محیط خانه یا محل کار شما بدهد، تیم تخصصی فونیکس این متریال زیبا را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به همکاران و مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای سفارش و اطلاع از قیمت ها با مجموعه فونیکس تماس بگیرید.

 

سنگ مارمونایت

مامورنایت ترکیب زیبایی از صفحات کورین و کوارتز با بالاترین کیفیت و پوشش کاملا مدرن و زیبا میباشد. این صفحات قابل استفاده به عنوان کانتر آشپزخانه ، روشویی و به عنوان پیشخوان جلوه ای زیبا و متفاوت را به محیط شما میدهد.نحوه اجرا و برش این محصول باید کاملا تخصصی باشد، تیم تخصصی فونیکس این متریال زیبا را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به همکاران و مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای سفارش و اطلاع از قیمت ها با مجموعه فونیکس تماس بگیرید. 

 

صفحات سنگ طبیعی و گرانیت

یکی از مرسوم ترین انواع صفحات کابینت، سنگ طبیعی میباشد، سنگ طبیعی استفاده های زیادی برای طراحی دکوراسیون دارد.این صفحات میتواند زیبایی و استحکام طبیعت را به خانه یا محل کار شما ارئه دهد و جلوه زیبایی برای شما ایجاد کنند، تیم تخصصی فونیکس این متریال زیبا را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به همکاران و مشتریان عزیز ارائه میدهد. برای سفارش و اطلاع از قیمت ها با مجموعه فونیکس تماس بگیرید.

 

نمایشگاه سنگ و چوب دائمی فونیکس

آدرس : کرج چهار راه طالقانی به سمت هفت تیر نبش کوچه فخرآبادی فروشگاه فونیکس