فهرست مطالب
مشاوره خرید رایگان

تایل چمن مصنوعی چیست ؟ و در چه مکان هایی استفاده میشود ؟

برایه خرید چوب با قیمت کارخانه با شماره 09128637139

تایل چمن مصنوعی چیست ؟ و در چه مکان هایی استفاده میشود ؟

تایل چمن مصنوعی پنجاه سال پیش به ووجود آمد. چندین مدل هایه مختلف از چمن مصنوعی ووجود دارد. به عنوان مثال تایل چمن مصنوعی که از نایلون به ووجود می آید یا تایل پروپلین و پلی اتلین.تایل چمن مصنوعی چیزی بیشتر از الیاف سبز رنگ است که در کنار هم قرار میگیرد.

در 50 سال پیش که تازه به ووجود آمد چیزی بسیار خاص نبود اما پس از گذشت سال ها و پیشرفت هایی چشمگیر و تغییرات مفصل به یکی از دکوراسیون هایه خاص تبدیل شده است.

نه فقط در دکوراسیون بلکه در کفپوش هم میتوان از ان استفاده کرد. و همچنین در باشگاه هایه ورزشی مثل فوتبال یا کفپوش هایه باشگاه هایه ورزشی مثل باشگاه هایه بدنسازی استفاده میشود.

ابعاد ان 30 * 30 یا 40 * 40 سانتی متر مربع هست.

در طراحی دکوراسیون خود میتوان از این متریال استفاده کرد .بسیار خاص میشود میتوانید با چمن مصنوعی درست کرد که یک مربع پاییزه رنگ در یک مربع بهاره قرار میگیرد.
و حالت شطرنجی شکل میدهد. یکی دیگه از چیز هایی که باعث استفاده زیاد این چمن میشود نصب و جابجایی راحت آن است.این چمن به صورت پازل به یکیدیگر متصل میشود.
و به راحتی از هم جدا میشوند.به عنوان مثال شما پذیرایی خانه تان را از تایل چمن استفاده کردید و میخواهید ان را عوض کنید .
این کار جداسازی و به مکان دیگری بردن چمن ها زمان کمتری از 15 دقیقه طول میکشد. همچنین این تایل مقاوم است و در شرایط مناسب اگر نگهداری کنید سالها مقاوم و مثل اول میماند برایه شما تایل چمن مصنوعی بهترین نوع چمن است.
جوری که شما با دیدن ان احساس میکنید با چمن واقعی طرف هستید.ما چند نمونه چمن مصنوعی داریم یک نوع ورزشی و نوع دیگر مناسب برایه دکوراسیون. انواع دیگر مثل پاییزه یا بهاره هم ووجود دارد.
چمن هایه مصنوعی خانگی نیاز به مراقبت مداوم ندارند و همچنین دوام بالایی دارند. حتی اگر شما از رویه بی دقتی با اشیا تیز مثل چاقو رویه ان نکشید پس از سالها نو میمانند.چمن هایه ورزشی در ورزشگاه هایه فوتبال هاکی بدنسازی گلف و … ووجود دارند. مقاومت بالایی برخورد دار هستند.
 که در چهار فصل در زیر نور خورشید طوفان باران برف مقاوم هستند. اما نیاز به یک سری مراقبت هایه خاص دارندو به عنوان مثال شما اگر چمن هایه مصنوعی را درزمین چمن فوتبال استفاده کنید ممکنه با ضربه محکم استوک اسیب بیند. اما خوبی ای که این چمن ها دارد جابجایی ترمیم و قیمت پایین ان هست.چمن مصنوعی همچنین برایه کودکان مناسب است. در مکان هایی مثل حیاط مهدکودک میتوان از ان استفاده کرد. حسی مانند چمن طبیعی و فضایه باز به کودکان میدهد اما امن. این چمن ها به دلیل یک دست بودن و انعتاف داشتن نوعی ضربه گیر هست که با زمین خوردن کودک اسیبی به ان وارد نشود.
روف گاردن
روف گاردن

شما میتوانید از نمایه بیرونی یا کفپوش چمن مصنوعی استفاده کنید. شما میتوانید در تراس یا پاسیو خانه خود هم از چمن مصنوعی استفاده کنید. فضایی صمیمی سرسبز و زیبا به شما میدهد. و همچنین هروقت از ان خسته بشید به راحتی انواع رنگ هایه دیگری از ان موجود است. ارزان و سبک است که باعث میشود جابجایی اسانی هم داشته باشد.

 

چمن مصنوعی نایلونی چیست ؟

چمن نایلونی یکی از بهترین برند هایه چمن مصنوعی است. این چمن گرانتر از بقیه برند هایه خود هست . اما همچنین با کیفیت بالاتر نسبت بقیه هم از لحاظ حرارت مقاوم است و در فصل تاسبتان و بهار گرمایه اذیت کننده ندارد. مقاومت بالایی دارد در برابر پا و ضربه ها اسیب کمتری میبیند.

تایل ترمو وود

  مزایایه دیگر نایلون:

 بسیار انعطاف پذیر است، به این معنی که الیاف چمن منفرد “به عقب برگشته” و حالت عمودی خود را حفظ می کنند. 

به همین دلیل، نایلون کم هزینه ترین انتخاب است و در بین این سه گزینه به کمترین میزان نگهداری نیاز دارد.

نایلون در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است، به این معنی که رنگ خود را به خوبی حفظ می کند و در آفتاب خشن آریزونا محو نمی شود.

نایلون همچنین با نقطه ذوب حدود 460 درجه فارنهایت، مقاوم ترین مواد موجود در برابر حرارت است.

نایلون در برابر سایش بسیار مقاوم است، به این معنی که در اثر اصطکاک یا مالش از بین نمی رود. به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارد

موارد استفاده:

کیفیت اصلی نایلون استحکام و انعطاف پذیری آن و همچنین مقاومت در برابر حرارت است. بهتر است در مناطق پرترافیک یا ورزش هایی که تکل زدن و سر خوردن معمول نیستند استفاده شود. کاربردهای خوب چمن مصنوعی نایلونی شامل کاربردهای تجاری مانند عرشه های پشت بام و همچنین کاربردهای خانگی مانند قرار دادن سبزی در حیاط خلوت است.
 نایلون همچنین می تواند به عنوان یک الیاف ثانویه در برخی کاربردها مانند چمن ورزشی که ترکیبی از نرمی و انعطاف پذیری لازم است، یافت شود. اگر می خواهید چمنی با توده های ضخیم داشته باشید، ممکن است بخواهید مواد نایلونی را جایی در چمن خود در نظر بگیرید.

     

چمن مصنوعی پلی اتلین ؟

این چمن هم مقاومت بالایی دارد. در زمین هایه ورزشی مثل گلف و فوتبال میتوانید استفاده کنید. نیاز به مراقبت سختی ندارد و شما میتوانید با یک برس کشیدن کار را تمام کنید که وقت زیادی نمی گیرد. نمایی بی نظیر و ارامش بخش دارد.

 

      چمن مصنوعی پلی پروپیلن چیست ؟

این چمن هم بسیار مقاومت بالایی دارد . اما در مکان هایه گرم بدرد نمیخورد و پیشنهاد ما به شما در فضایه باز است همچون: حیاط خلوت. تراس. مهدکودک. زمین هایه ورزشگاه فوتبالی و … . همچنین قیمت ارزانی دارد و در مقابل قیمت ارزانش کیفیت و دوام خوبی هم دارد. و در پارک ها بسیار مناسب و زیبا است.

 

مزایا چمن مصنوعی چیست ؟

 

تایل چمن مصنوعی بسیار بسیار مزیت ها و ویژگی هایه خاص دارد در کنار قیمت ارزان که. برایه همین فقط ویژگی هایه مهم تر را برایه شما در این بخش از مقاله مینویسیم .

 

  • مکانی که میخواهید چمن نصب شود را نگا کنید و به راحتی در رنگ ابعاد قیمت و کیفیت هایه متفاوت خرید خود را انجام دهید .

  • قیمت پایین سبک بودن مقاوم بودن و رنگ بندی و ابعاد بسیار زیاد. 

  • شما بدون مراقبت خاص و همچنین بدون نیاز به اب و نور خورشید و کوتاه کردن میتوانید چمنی یک دست زیبا و سرسبز داشته باشید. نهایت زحمتی که شما برایه این چمن باید بکشید برس زدن آن است.

  • نیازی به مواد شیمیایی و کود ندارد که بعضی از این کود ها برایه دستگاه تنفسی و بقیه دستگاه هایه اصلی بدن انسان ممکن است مشکل پیش بی آورند.

 

روف گاردن
روف گاردن

همچنین چمن مصنوعی :

 منظره با هزینه نگهداری کم و ظاهر خوب دارد.

چمن مصنوعی منظره برای چیدمان در فضای باز همه مکان ها مناسب است و به دلیل هزینه های نگهداری پایین و ظاهر زیبا، مورد پذیرش گسترده تعداد زیادی از کاربران قرار گرفته است. چمن طبیعی ممکن است به دلیل ساییدگی یا سطح چمن گلی در اثر باران، مسیرهای نامناسبی را ایجاد کند. با این حال، چمن مصنوعی قادر به مقاومت در برابر فعالیت زیاد ترافیک پا، بازی کودکان و شرایط آب و هوایی شدید است و مقاومت خوبی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد و به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب سایه نمی اندازد و نیازهای تفریحی مردم را در طول سال برآورده می کند.

 

در مجتمع هایه مسکونی از چمن مصنوعی میتوان استفاده کرد زیرا :

 

مناظر مسکونی چمن مصنوعی یک محیط زندگی سالم ایجاد می کند
چمن مصنوعی منظره مسکونی، چمن مصنوعی است که در حیاط خانه گذاشته شده است. یک محصول سبز ضروری در محوطه سازی است. ظاهری طبیعی و واقع گرایانه دارد و کیفیت خوب آن باعث می شود در طول سال بدون توجه به تغییرات فصل، سبز باقی بماند. علاوه بر این، سازگاری خوبی با محیط، بدون آلودگی و بدون بوهای تحریک کننده برای بچه ها و حیوانات خانگی دارد و می تواند یک محیط زندگی امن و سالم ایجاد کند .

برای خرید تایل ترمو وود تماس بگیرید . 09105495257

استفاده چمن مصنوعی در زمین هایی مثل زمین گلف :

 

قرار دادن چمن مصنوعی باعث کاهش هزینه های ساخت زمین گلف می شود.
سر سبز کردن زمین با چمن مصنوعی یک جایگزین محبوب برای چمن طبیعی در زمین گلف است. با رشد گلف مدرن، به خصوص تولد چمن مصنوعی سبزه گذاری باعث می شود انسان های معمولی بتوانند از تفریحات ورزشی در حیاط، پشت بام یا اداره لذت ببرند. 

در حالی که چمن واقعی در یک زمین گلف نیاز به نگهداری زیادی دارد تا در تمام طول سال در بهترین شرایط نگهداری شود. سبز کردن چمن مصنوعی نه تنها تجربه ای مشابه چمن طبیعی به ارمغان می آورد، بلکه نسبت به چمن طبیعی نیاز به نگهداری کمتری دارد. در تمام طول سال بدون محدودیت فصلی قابل استفاده است.

 اگر چمن بی کیفیت باشد، تجربه ورزش گلف را کاهش می دهد. بنابراین، چمن مصنوعی سبز باید سطحی یکنواخت، صاف و ارتفاع ثابت داشته باشد تا توپ بتواند به آرامی روی چمن بغلتد .

 

اگر شما حیوان خانگی دارید میتوانید از چمن مصنوعی استفاده کنید زیرا :

چمن مصنوعی یک محیط بازی راحت را برای حیوانات خانگی ارائه می دهد.

چمن مصنوعی حیوانات خانگی مخصوص حیوانات خانگی طراحی شده است. برای تمام اعضای خانواده و حیوانات خانگی بادوام و ایمن است. با تایل چمن طبیعی، ادرار حیوانات کل حیاط را بوی بدی می دهد. علاوه بر این، کثیفی باعث آشفتگی حیوانات نیز می شود. اگر چمن بی کیفیت باشد، نه تنها محیط بازی حیوانات خانگی را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه بر بهداشت حیاط نیز تاثیر می گذارد.

 هنگام استفاده از چمن مصنوعی، دئودورانت چمن در هنگام نصب در پایین چمن ارائه می شود تا به چمن شما کمک کند.همچنین همیشه تازه و بی بو باشد و حیوان خانگی شما را از شر بو کود و گل نجات دهد .

 

 

زمین بازی با استفاده از تایل چمن مصنوعی باعث سرگرمی بی نهایت امن برای خود و کودکانتان است. مناسب کم هزینه و زیبا و سرسبز است و شادی را به ارمغان می آورد.

 

چمن مصنوعی زمین بازی معمولا در زمین های بازی پارک ها، مهدکودک ها و مدارس گذاشته می شود. چمن مصنوعی مانند چمن سنتی در مسیرهای ناخوشایند یا آشفتگی های تکه تکه فرسوده نمی شود. علاوه بر این، می تواند در برابر فعالیت زیاد ترافیک پیاده، بازی بچه ها و شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند. 

این یک انتخاب ایده آل برای مناطق حیاط خلوت است که کودکان شما ممکن است در آن بازی کنند یا جایی که شما از گذراندن اوقات فراغت خود لذت می برید. قبل از نصب، سطح نصب باید عاری از سنگ های اضافی باشد تا سطح چمن صاف بماند. این نه تنها ایمنی پرسنل را تضمین می کند، بلکه طول عمر چمن مصنوعی را تا حدودی افزایش می دهد.

ما چمن طبیعی داریم، اما من به طور جدی می خواهم آن را با چند چمن مصنوعی بسیار زیبا یا جایگزین دیگری برای چمن طبیعی جایگزین کنم.

چمن مصنوعی این روزها جالب است زیرا می توانید انواع چمن مصنوعی که به طرز باورنکردنی واقعی به نظر می رسند را انتخاب و جایگزین چمن طبیعی کنید. در حالی که هنوز اکثر صاحبان خانه ها چمن طبیعی را انتخاب می کنند، بیشتر و بیشتر از چمن مصنوعی استفاده می کنند.

این می تواند تغییر کند زیرا بسیاری از مکان ها کم آب هستند و آبیاری چمن ها را به شدت محدود می کند.
من فکر می کنم مزایای چمن مصنوعی، به ویژه محیط زیست، قابل توجه است. لازم نیست آن را آبیاری کنید یا از هیچ منبع برقی برای چمن زدن آن استفاده کنید.

این دو فعالیت بسیار مهم با منابع سنگین برای نگهداری یک چمن واقعی هستند. علاوه بر این، چمن‌های مصنوعی به هیچ تلاشی (یعنی وقت من) برای نگهداری آنها نیاز ندارند، که فوق‌العاده است.

اگر شما هم مانند من یا تعداد فزاینده ای از صاحبان خانه هستید که قصد تغییر به چمن مصنوعی را دارند، در اینجا انواع مختلفی از نظر جنس، هدف، رنگ و ویژگی ها وجود دارد.

در نتیجه چمن مصنوعی به چه چیزهایی کمک می کند ؟

برای خرید تایل ترمو وود تماس بگیرید . 09105495257

هدر نرفتن انرژی برق .

هدر نرفتن انرژی آّب و به عبارتی اسراف نکردن کمک می کند.

همچنین بدون تلف کردن وقت شما همیشه زیبا و یک دست هستند .
دو طیف مختلف رنگی دیگر چمن مصنوعی هم داریم که راجب آنها بالاتر به شما گفتم و الان می خواهم توضیح آن را بدهم .

 

پاییزه :

این تایل چمن مصنوعی رنگ روشن تری نسبت به بهاره دارد. و به دلیل اینکه رنگ روشن تر و خنثی تری دارد گرد و خاک روی آن دیده نمی شود. رنگ خنثی تری دارد حتی در فصل هایه گرم سال گرمای کمتری جذب می کند.

 

بهاره :

بهاره رنگ تیره تری نسبت به پاییزه دارد. در فصل هایی مثل تابستون گرمایه بیشتری به خود جذب می کند .

 

 

بنا بر این نتیجه میگیریم که استفاده از چمن مصنوعی :

 

به کاهش هزینه و هدر رفتن انرژی برق و همچنین آب کمک می کند .

نیاز به مراقبت ویژه مثل چمن طبیعی ندارد که نیاز به انواع کود طبیعی و شیمیایی دارند. نیازی به قرار گرفتن در نور خورشید ندارد.

همیشه ظاهری زیبا و شیک و یک دستی دارد که به همین دلیل در زمین هایه گلف هم بسیار برایه تحرک مناسب است.

همچنین شما هروقت بخواهید تغییر دکوراسیون بدید یا از چمن خسته شدید چمن مصنوعی به اسانی برداشته میشود. مثل یک پازل جدا می شود و در انبار یا جایی ذخیره و بعدا از آن میتوانید دوباره استفاده کنید .

همچنین دیدن کنید از….

چوب ترموود و برترین تولید کنندگانش                                            کلیک کنید.

تایل ترمو وود چیست                                                                 کلیک کنید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید!
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *